Airbus 320 Uçuş Simülatörü - Cessna 172 Uçuş Simülatörü

EĞİTİMLERİMİZ

EURASIAPILOT ICAO HAZIRLIK KURSU

ICAO Level sınavı özel olarak bu sınava girecek kişiler için planlanmıştır. ICAO Level sınavı havacılıkta hava trafik konuşmalarını yerine getirebilmek için yeterli ingilizce dil seviyesinin belirlenmesi için uygulanan bir sınav türüdür.

Airbus A320 SIMULATORUNDE HAVEFUN UÇUŞLARI

Pilot Rehberliğinde "HAVE FUN" Uçuşları Daha önce uçuş deneyimi sahibi olmanıza gerek yok! Uçuş öncesi eğitmen pilot tarafından brifing yapıldıktan sonra uçuş hazırlıklarına birlikte geçilir.

CESSNA 172 SIMULATOR ile PPL ORYANTASYON EGITIMI

Yurt içi uçuş okulları  ve yurt dışı uçuş okullarında PPL eğitimi almak için kayıt olan ya da kayıt olmayı düşünen adayların uçuş başlangıcında yaşayacakları teorik ve pratik zorlukları ortadan kaldırmak için uygulanan bir programdır.

IR (INSTRUMENT RATING) ORYANTASYON EĞİTİMİ

Yurt içi uçuş okulları ve yurt dışı uçuş okullarında Aletli Uçuş eğitimi IR almak için kayıt olan ya da kayıt olmayı düşünen adayların uçuş başlangıcında yaşayacakları teorik ve pratik zorlukları ortadan kaldırmak için uygulanan bir programdır.

AIRBUS A320 TYPE RATE ORYANTASYON EĞİTİMİ

Uçuş simülatör Merkezinde konumlanan A 320 simülatörümüz ile type rating eğitimine başlayacak ve ya başlamış adayların eğitiminde başarılı olmalarına imkan sağlayacak Airbus A320 oryantasyon eğitim programıdır