Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

 

Gelişen ve büyüyen havacılık sektörümüzün en önemli insan kaynakları unsurunu oluşturan Pilotluk mesleğinin, artan talep ve yetiştirme politikalarına eş zamanlı olarak, pilot adaylarının yurt içi ve yurt dışı pilotaj eğitimi süreçleri öncesi Cessna 172 eğitim simülatöründe ve sınıf dersliklerinde oryantasyon ve kabiliyetlerinin uçuş eğitiminde artırılmalarına yönelik pilot adaylarına beceri kazandırmak.

 

Kazandırılan bu beceri ile, adayların zaman ve maliyetler doğrultusunda pilotaj eğitiminde başarılı olmaları amaçlanmıştır.

 

Airus 320 simülatörümüz ile, Type Rating eğitimine başlayacak olan adaylara ve Assetment değerlendirmelerine tabi tutulacak pilotlara süreçlere hazırlayarak başarılı olmaları hedeflenmektedir.

 

Vizyonumuz;

'Birlikte Güçlüyüz' sloganımız ile, Kurumsal yapımızın ana temeli olan Aerobedo havacılık bünyesinde, Uçuş Simülatör Merkezi olarak sektöre kazandırılacak tüm pilotların simülatör ve eğitim programları ile temel hazırlık programları ile buluşturarak kabiliyet ve becerileri yüksek pilot adaylarının kazandırılmasında sektöre katkı sağlamak ana vizyonumuz olarak benimsenmiştir.