Pilot Adaylarına Tavsiyeler

Pilot Adaylarına Tavsiyeler

Pilot adaylarına tavsiyeler; pilotluk profesyonelliği, yüksek disiplin, sorumlulugu gerektiren bir meslektir. Aslında pilotluk bir meslekten ziyade yaşam tarzıdır.

Teknolojinin gelişmesi ve yenilikçi teknolojiden ilk faydalanan alanların başında havacılık gelmekte olup gelişen uçak teknolojisi ve yenilenen pilot kontrol sistemleri. Bu sistemler yenilenirken pilot eğitimi ve yeni eğitim gereksinimlerinide ortaya çıkarmaktadır.

Pilot olmayı düşünmeden bu mesleğe uygun olup olmadığınızı mutlaka iyi düşünün. Artık ingilizcenin bu alanda bir ana dil olduğunu düşünerek ingilizcenizin iyi olması gerektiğini hatırlatırız.

Eurasiapilot Uçuş Simülatörü Merkezinde özellikle deneyimli pilotlarımız eşliğinde pilotaj eğitimine hazırlanmak adayları oryantasyon uçuş Programı ile 5 saat yer dersi 10 saat Cessna 172 eğitim simülatörümüz ile eğitime tabi tutmaktayız.

Oryantasyon ve deneyim uçuşu Programı  sizlere hem pilotaj eğitimi öncesi iyi bir hazırlık ve de uçak sistemlerini tanımanıza vesile olacaktır.

Bu hususta özellikle pilotaj eğitiminde başarılı olmanız ve yeteneğinizi değerlendirecek bu Programı zamandan ve paradan tasarruf için tavsiye etmekteyiz.

Sağlık olarak kendinizi iyi kollamanızı, sağlıklı bir vücudun pilotluk mesleğinde gerekliliği de önemli unsurların başındadır. https://www.eurasiapilot.com/sss_kategori/63/medikal 

Pilotluk çağın döneminde en top mesleklerin başında gelirken, elinizden geldiğince bilgi olarak kendinizi geliştirin. Yeniliklere fırsat vermeniz ileride pilotluk kariyerinde sizlere fayda sağlayacaktır.

İyi bir pilot olmak istiyorsanız sağlam temeller atarak bu hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.