Pilotluk Kariyeri Ve Uçuş Eğitimi Planlama Seminer Programı

Pilotluk Kariyeri Ve Uçuş Eğitimi Planlama Seminer Programı

Eurasiasiapilot olarak, pilot olmayı hedeflemiş adaylara, sektörde havacılık kariyeri üzerine etkin ve tecrübeli pilotlarımızın sunumu ile Pilotluk mesleği ve uçuş eğitim süreçlerine yönelik bilgilerin aktarıldığı seminer programımız planlanmaktadır.

Seminer programında:

  • Nasıl pilot olunur ?
  • Pilotluk mesleği hakkında?
  • Uçuş okulu seçimi ve planlaması 
  • Yurt dışı ve Yurt  İçi Uçuş Okulları ve  farklılıkları
  • CRM ve mülakatlar hakkında
  • Uçuş okuluna hazırlık programı ( PPL,IR hazırlık programı )

Konular gelen adaylara bilgisi sunulmaktadır.

Seminer programımızın amacı, yerinde doğru bilgi ile adayların nasıl pilot olacakları ile ilgileri bilgileri sunarak ve ekonomik, zamandan tasarruf yapacakları Uçuş Okullarının seçiminde plan yapacakları bir program olacaktır.

Eurasiapilot / AeroBedo tecrübesiyle yüzlerce adayın yurt dışı uçuş okullarında eğitim almalarına olanak sağlayan güvenilir ve doğru bilgilerin aktarıldığı bir kurum olarak, uçuş eğitimine başlayacak adayların bu işe uygunluğu ile ilgili adayları simülatörlerimiz ve tecrübeli pilotlarımız ile değerlendirmeye tabi tutmaktayız .

Seminer programında ayrıca  :

Katılımcı adaylara Cessna 172 simülatörümüz ile 15-20 dk lık pilotaj yeterlilik ve değerlendirme uçuşu yapılmaktadır. Simülatör ortamında bir eğitim uçuşunun demosunu yaşayıp ayrıca pilotaj eğitimine uygunluğu ile ilgili değerlendirme yapılması imkanına sahip olacaklarıdır.

Sizlerde Pilotluk kariyeri ve uçuş eğitimine yönelik doğru bilgi ve planlama yapmak istiyorsanız Eurasiapilot Pilotluk Kariyeri seminerinde yerinizi alabilirsiniz.

Seminer programında Katılım Belgesi adaylara sunulacaktır.

Seminerlerimiz hafta sonları planlı olacaktır. 1 gün için 10 aday ile sınırlı olup kayıtlar telefon ile alınmaktadır. Telefon: +90 216 606 23 68